dlaczego mógłbyś ze mną współpracować?

Psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Akademia Trenera w Wyższej Szkole Bankowej oraz profesjonalny Kurs Java w Software Development Academy sprawiają, że jestem trenerem, który podchodzi do szkoleń i rozwoju holistycznie.

W trakcie pracy nad kompetencjami dbam nie tylko o komfort Twojego rozwoju, ale też o nowoczesne narzędzia, które pomogą Ci pójść dalej. Szkoły mają ten sam materiał nauczania od lat, a czasy idą nieubłagalnie dalej, dlatego warto korzystać z trenerów, którzy idą z biegiem czasu.

Zapraszam Cię również do mojego sklepu, gdzie przygotowałem dla Ciebie efektywne narzędzia rozwoju osobistego i zawodowego. Znajdziesz tam również moją książkę, w której między wierszami opisuję różne przydatne techniki negocjacyjne, które przydadzą Ci się w biznesie.

Szkoliłem się u najlepszych, m.in.: Sławomir Jarmuż, Cezary Wojtczak, Mirosław Oczkoś, Gabriela Borowczyk czy Wiesław Zyskowski.

15-letnie doświadczenie w biznesie sprawia, że doskonale potrafię odnaleźć się w realiach korporacji jak i własnej działalności. Przy współpracy szczególną wagę poświęcam skuteczności wypracowanych rozwiązań. Nie interesują mnie teorie, a praktyczne wykorzystanie ich w biznesie. Porozmawiajmy o tym, jak mogę Ci pomóc.

Group